Alvor sp. z o.o. Doradztwo kredytowe

00-019 Warszawa, Złota 7/18

666 605... 671więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

  • Street View
  • Mapa

Opis działalności

Nasz Zespól to eksperci z ogromnym doświadczeniem aktywnie działający od wielu lat na rynku finansowym w zakresie inwestycji, ubezpieczeń, factoringu oraz kredytów.

Każdy klient jak i jego sytuacja finansowa wymaga indywidualnego podejścia, a nie szablonowego traktowana. Gwarantujemy profesjonalne i rzetelne zapoznanie się z Państwa sytuacją i oczekiwaniami kredytowymi.

Działamy etycznie

Wartości i ideały etyczne, w szczególności te związane z relacjami z klientami i partnerami biznesowymi są naszą podstawą działania.

Relacje

Wypracowaliśmy świetne kontakty z najważniejszymi instytucjami finansowymi. To oznacza dostęp do ofert specjalnych i zniżek, o których nie wiedzą inni.

Szybkość

Znajomość procesów analitycznych w bankach umożliwia naszym specjalistom kredytowym skrócenie czasu pozyskania kredytu na zakup, budowę bądź remont nieruchomości.

Kompleksowość

Towarzyszymy naszym Klientom w całym procesie uzyskiwania kredytu – od przedstawienia ofert, przez wspólne wypełnienie wniosku kredytowego, aż do podpisania umowy, a nawet w bieżącej obsłudze już spłacanego kredytu.

Rozwój

Wciąż się uczymy, ponieważ zmienia się rzeczywistość rynkowa, która nas otacza. Pojawiają się nowe oferty kredytów, leasingów, faktoringów i sposoby finansowania. U nas znajdziesz je wszystkie.

Transparentność

Obawiasz się kruczków i dopisków, które trzeba oglądać pod lupą? Przedstawimy Ci ofertę opartą na przejrzystych zasadach. Dzięki naszej pomocy terminologia bankowa staje się jasna i przejrzysta.

Każdy klient, który korzysta z naszych usług, obsługę finansową otrzymuje zupełnie bezpłatnie. Dzięki takiemu rozwiązaniu, cały przebieg transakcji mamy pod kontrolą. Jesteśmy w stanie szybko reagować w przypadkach jakichkolwiek niejasności ze strony banku, przez co cała transakcja staje się spokojna i bezpieczna.

2

 

Kontakt

00-019 Warszawa,
Złota 7/18

666 605... 671więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych jest NNV AG i Ogłoszeniodawca.
Twoje uprawnienia.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok


Godziny otwarcia: zamknięte

  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Czw
  • Pt
  • So
  • Nd